Prodaja stanova

Podesite Parametre
Prikazano 1-24 od ukupno 5098 rezultata
Postavka:
Sortiraj:
Preko 20 godina vama na usluzi.
Višedecenijsko iskustvo, vrhunski pravni tim, kao i stručan marketing tim, olakšaće vam proces kupovine, ali i prodaje.
Kako doći do željene nekretnine?
01
Nađite oglas nekretnine
02
Kontaktirajte agenta
03
Pregledajte uzivo nekretninu
04
Obavite proces kupovine
whitebox
Sa lakoćom dodjite do svoje nove nekretnine - na pravom ste mestu!
Kontaktirajte Grad nekretnine
location
Bulevar oslobođenja 91, Novi Sad
telephone
021/66-13-357, 021/66-21-967
mail
grad@ns-group.rs
Kontaktirajte City nekretnine
location
Jevrejska 12, Novi Sad
telephone
021/66-13-213, 021/66-22-127
mail
city@ns-group.rs
Kontaktirajte 021 nekretnine
location
Maksima Gorkog 6, Novi Sad
telephone
021/525-591, 021/529-273
mail
021@ns-group.rs
Kontaktirajte Info nekretnine
location
Jevrejska 35, Novi Sad
telephone
021/526-633, 021/526-554
mail
info@ns-group.rs
Kontaktirajte Royal nekretnine
location
Jevrejska 17, Novi Sad
telephone
021/425-112, 021/425-152
mail
royal@ns-group.rs
Kontaktirajte Bulevar nekretnine
location
Bulevar oslobođenja 107, Novi Sad
telephone
021/458-665, 021/458-377
mail
bulevar@ns-group.rs
Kontaktirajte Office nekretnine
location
Železnička 26, Novi Sad
telephone
021/654-65-00, 021/654-67-00
mail
office@ns-group.rs
Kontaktirajte Halo nekretnine
location
Futoška 6, Novi Sad
telephone
021/452-800, 021/452-900
mail
halo@ns-group.rs
Kontaktirajte Klub nekretnine
location
Maksima Gorkog 2c, Novi Sad
telephone
021/544-624, 021/544-642
mail
klub@ns-group.rs
Kontaktirajte Eho nekretnine
location
Jevrejska 32, Novi Sad
telephone
021/544-684, 021/544-694
mail
eho@ns-group.rs
Kontaktirajte Spens nekretnine
location
Sutjeska 2, Novi Sad
telephone
021/662-0001, 021/662-0002
mail
spens@ns-group.rs
Kontaktirajte Win nekretnine
location
Bulevar oslobođenja 77, Novi Sad
telephone
021/66-22-700, 021/66-22-770
mail
win@ns-group.rs
Kontaktirajte Stan nekretnine
location
Danila Kiša 2, Novi Sad
telephone
021/63-22-111, 021/63-11-222
mail
stan@ns-group.rs
Kontaktirajte Exit nekretnine
location
Bulevar oslobođenja 32, Novi Sad
telephone
021/270-4888, 021/270-4422
mail
exit@ns-group.rs
Kontaktirajte Play nekretnine
location
Bulevar Mihajla Pupina 6, Novi Sad
telephone
021/221-51-00, 021/221-51-01
mail
play@ns-group.rs
Kontaktirajte Max nekretnine
location
Bulevar oslobođenja 66a, Novi Sad
telephone
021/221-55-00, 021/221-55-01
mail
max@ns-group.rs
Kontaktirajte King nekretnine
location
Kralja Aleksandra 4, Novi Sad
telephone
021/221-5555, 021/221-5556
mail
king@ns-group.rs
Kontaktirajte Trg nekretnine
location
Trg mladenaca 6, Novi Sad
telephone
021/23-00-501, 021/23-00-502
mail
trg@ns-group.rs
Kontaktirajte Art nekretnine
location
Dunavska 23, Novi Sad
telephone
021/23-000-30, 021/23-000-31
mail
art@ns-group.rs
Kontaktirajte Renta Stan nekretnine
location
Bulevar oslobođenja 32, Novi Sad
telephone
021/21-01-800, 021/21-01-801
mail
renta@ns-group.rs
Kontaktirajte One nekretnine
location
Bulevar oslobođenja 66B, Novi Sad
telephone
021/21-00-690, 021/21-00-691
mail
one@ns-group.rs